Agarta Cave Hotel

Hakkımızda


AGARTA NEDİR?

Agarta, Tibet ve Orta Asya geleneklerinde sözü edilen, Asya’daki sıradağların içinde bulunduğu ileri sürülen efsanevi bir yeraltı organizasyonuna verilen addır. Agartaya ait olduğu ileri sürülen tüneller Türkiye'de (Nevşehir yöresinde 40 civarı), Amerika'da ve Brezilya'da da bulunmaktadır. Ayrıca bunun varlığına inanan insanlar Agartalıların bizden çok daha üstün bir teknolojisi olduğunu iddia ederler ve uçan dairelerin de aslında onların yapımı olduğunu söylerler.

Başkenti Şamballa olan bu imparatorluğun yöneticisi doğuda “Dünyanın Kralı” olarak bilinir. Birçok kaynakta, “Dünya Kralı”nın yeryüzündeki temsilcisi Tibetli Dalay Lama olarak geçer. Doğuda Tibet ve batıda Brezilya, dünyanın iki ayrı ucunda tünel şebekelerine sahip iki ülkedir.

Aile bizim için vazgeçilmez bir unsur. Gelen her misafirimizi de ailemizin birer ferdi olarak görüyoruz. Bunun için biz evimizde nasıl rahat etmek istersek, sizlerin de aynı rahatlığı yaşamanıza özen gösteriyoruz. Geriye kalan detaylar, mutluluğunuzu perçinleyecek ufak ve tatlı tamamlayıcılardan ibaret…

21.yüzyılın konfor ve lüksünü, sizi çağlar öncesine taşıyan mağara içi oyma odalarda bulacak ve belki de hiç dışarı çıkmak istemeyeceksiniz. Elbette otelimizin eşsiz konumu itibarıyla dışarı da göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kızılırmak’a güneyden açılan Çavuşin, Nevşehir-Göreme-Avanos üçgeni arasındaki etrafı vadilerle çevrili ve doğanın incelikle işlediği nakış gibi bir bölgede yer alır. Otelimiz ise Kapadokya bölgesinin incisi olan Çavuşin’de yer almakla kalmayıp aynı zamanda Çavuşin’nin en görkemli noktası olan Çavuşin kalesinin hemen karşısında bulunmaktadır. Terasımızda kahvenizi keyifle yudumlarken, muhteşem kapadokya manzarasını yaşayacaksınız.
REZERVASYON